Dystrybucja i sprzedaż profesjonalnych wydechów do motocykli i quadów amerykańskiej marki PRECISION w Polsce


Amortyzatory skrętu Precision – Produkowane w USA

9 na 10 profesjonalnych zawodników w USA jeździ z amortyzatorami skrętu Precision. Na przykład Dustin Wimmer, John Natalie, Tim Farr, Joe Byrd, Doug Gust, Bill Ballance, Josh Frederick oraz wielu innych...

ATV Stabilizatory Precision:

- Znaczna poprawa czasu na dystansie

- Mniej urazów

- Doskonała jakość

- Możliwość regulacji

- Tłumienie uderzeń

- Łatwy montaż

-Niezawodność

- Regulowane strefy sterujące


Zalety stabilizatorów Precision

Są nisko montowane, bezpiecznie schowane za zderzakiem w odpowiedniej geometrii.

Nie wpływają na wysokość kierownicy czy pozycję. Są to jedyne stabilizatory na świecie pozwalające na ustawianie tłumienia.

Są zaprojektowane specjalnie do quadów, tj. nie są to stabilizatory do motocykli przekształcone później w stabilizatory do quadów. Zasady regulacji amortyzatorów skrętu Precision

BOK / ŚRODEK / BOK


zones1

Dopasuj środkową sztywność  niezależnie od boków! Nieważne czy wolisz o 10% twardziej czy o 50%, zasięg jest bardzo duży.cornerrange

Jeśli jest ślisko  lub jedziesz po luźnym podłożu, umocnij środek oraz poluzuj boki. Pomoże Ci to w szybszym  kierowaniu w pożądanym kierunku a stabilizator złapie tył quada, tak że pojedzie do przodu i zmniejszy poślizg.

forwardrange

Potrzebujesz większej stabilności podczas szybkiej jazdy na wprost, z mniejszym oporem podczas skręcania? Możesz w łatwy sposób ustawić stabilizator tak jak chcesz.Rekomendowane ustawienia amortyzatorów skrętu Precision

  TEREN LUB UŻYCIE

PROSTO (środek)

SKRĘCANIE  (boki)

  MX – średnie nierównośći

6-7

8- 9 release notches

  Superkros

5-6

8

  MX – nierówności

10

12

  Cross Country średnie nierówności

10

12

  Cross Country rough course

8

12

  Piasek

4-5

8

  Trail riding - śrenie nierówności

7

9

  Trail riding - nierówności

6

8

  Wydmy

6

8

                                                                                    

Niezniszczalna struktura

Amortyzatory skrętu Precision pochłaniają uderzenia tak dobrze, że żaden rywal nie przetrwa.

Tłumienie uderzeń zmniejsza ryzyko urazu kierowcy. Stabilizatory działają bez uszczelek, które często się zużywają. Właśnie dlatego są w stanie pochłonąć tysiące kilogramów nacisku oraz tysiące cykli jazdy bez usterki. Są chronione patentem.

Amortyzatory Precision mają tylko jedną ruchomą część, znajdującą się w środku wykonaną z hartowanej stali nierdzewnej oraz obudową, wszystkie inne części wykonane są z mocnego anodyzowanego aluminium lub stali nierdzewnej. Te stabilizatory są po to by wygrywać.

Gdy podczas długiej jazdy odczuwasz drżenie kierownicy na swoich rękach, amortyzatory skrętu Precision redukują uderzenia, gdy najeżdżasz na kamienie, korzenie, pnie drzew, a nawet na innych zawodników podczas wyścigów.

Mocno zamontowane mocowania stabilizatora są pod odpowiednim kątem nie ma potrzeby kruchych oraz delikatnych samolotowych połączeń.

Amortyzatory montowane są przy użyciu specjalnie zaprojektowanych, nierdzewnych tulei, są zapakowane w specjalny smar oraz O-ring, takie rozwiązanie nie zawodzi od lat.

Co ważne, amortyzatory Precision są łatwe do naprawienia przez przeciętnego kierowcę, jednak większości zawodników nie będzie to potrzebne.

Dla kogo rewolucyjne amortyzatory skrętu są przeznaczone?

- Dla każdego kto lubi ostrą jazdę

- Dla każdego kto potrzebuje stabilności w trakcie jazdy

- Dla każdego kto chce być pierwszy

- Dla każdego kto musi być zdrowy w poniedziałek w pracy

Najlepsi kierowcy quadów w Ameryce używają amortyzatorów skrętu, a prawie każdy z nich wybiera markę Precision. Nieważne czy się ścigasz czy po prostu ostro jeździsz, zobaczysz  ogromną różnicę w stabilności swojego quada jednocześnie przy redukcji drgań oraz uderzeń na które są narażone ręce. Dzięki temu jeździsz bezpieczniej oraz masz więcej przyjemności z jazdy.
Dostarczamy najlepsze stabilizatory skrętu firmy Precision do najlepiej sprzedających się marek quadów:

KTM, CAN-AM, POLARIS, YAMAHA, SUZUKI, KAWASAKI, ACCESS Motor, ...

Cena: 2684,53 brutto

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami.


Precision - Made in USA

 

 


JAK KUPIĆ?

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tymi produktami prosimy o kontakt z najbliższym autoryzowanym dilerem..

Nie sprzedajemy jako ASP bezpośrednio ...

Strona producenta: www.precision-rp.com

ASP Group Distributing - ul. Jakuba Dąbskiego 4, 41-310 Dąbrowa Górnicza,  Tel.: +48 730 888 370, +48 731 999 170  E-mail: rafał.wojcik@aspgroup.pl       biuro@aspgroup.pl                      ©  Copyright 2013 ASP Group s.r.o.